top of page

st 20. 12.

|

Koučink Centrum

Akční Kouč

V rámci tohoto programu se naučíte podporovat své klienty přímo v akci, bez ohledu jestli jde o prezentace, vedení týmu, řešení konfliktů, prodej, nebo golfový švih. Proto název „Action Coach“. Rozsah: 4 Dny. Cena: 42 800,- Kč + DPH

Registrace na tuto událost je ukončena.
Chápu

Čas a místo

20. 12. 2017 9:00 – 21. 12. 2017 17:00

Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko

O události

Nová specializace v koučinku - profesionální koučování při výkonu.

Tento speciální čtyřdenní program vycházející z know-how Inner Game, je určen všem, kteří se věnují rozvoji dovedností jednotlivců a týmů. Profesionálním lektorům, trenérům, koučům a manažerům.

V čem je Action Coach výjimečný

V rámci tohoto programu se naučíte podporovat své klienty přímo v akci, bez ohledu jestli jde o prezentace, vedení týmu, řešení konfliktů, prodej, nebo golfový švih. Proto název „Action Coach“.

Koučink mohl díky své hlavní orientaci na vedení rozhovorů s klientem vytvořit dojem, že i když jde o velmi efektivní metodu rozvoje, že svým způsobem jde o metodu mírně odtrženou od praxe. Když vedeme koučovací rozhovor s obchodníkem o tom jak lépe prodávat, tak on v té chvíli neprodává. Když pomáháme manažerovi s přípravou na poradu, tak on ji v té chvíli ještě nevede. Následný rozbor obchodního jednání, nebo porady je sice užitečný, ale je to vlastně povídání o něčem co již neexistuje.

Koučink přitom vychází z Inner Game a ta vznikala na tenisovém kurtu, přímo v akci, nebylo to povídání na lavičce.

Tato oblast koučinku, koučinku přímo v akci, je zatím téměř úplně opomíjena, případně je nahrazována takzvanou zpětnou vazbou a mentoringem s názvem coaching on the job, kdy vlastně o koučink vůbec nejde.

Díky exkluzivní spolupráci s Timothy Gallweyem Vám můžeme nabídnou know-how přímo od zdroje

O kurzu

Tento čtyřdenní, dvoumodulový program staví na praktickém procvičování principů a nástrojů Inner Game jak v rámci jednotlivých modulů, tak mezi nimi. Absolventi mohou na základě účasti, splněním úkolů a složením závěrečné zkoušky obdržet certifikát „Action Coach“.

Držitelé tohoto certifikátu mohou následně, v případě zájmu, pokračovat se studiem Inner Game v rámci programů The Inner Game International School za zvýhodněných podmínek a mohou aspirovat na mezinárodně uznávaný titul Inner Game Coach Practitioner, nebo Certified Inner Game Coach.

• Lokalita: učebna a sportoviště v Praze (bude upřesněno).

• Lektoři kurzu: Karel Vaněk a Michal Ondráček

• Cena kurzu: 42.800,- Kč + DPH, pro absolventy kurzů KC, nebo IGIS 38.600,- Kč + DPH

Cena obsahuje: náklady na lektory, veškeré výukové materiály a pomůcky, pronájem sportovišť a vybavení, teplé a studené nápoje a licenční poplatky The Inner Game International School.

Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen všem, kteří se věnují rozvoji dovedností jednotlivců a týmů. Profesionálním lektorům, trenérům, koučům a manažerům.

Program modulů a aktivit mezi moduly

Více informací

Sdílet událost

bottom of page