top of page

st 23. 6.

|

Koučink Centrum

Jak na Stres?

Seminář "Od stresu k vnitřní stabilitě" si klade za cíl zlepšit výkon a zdraví jedince skrze pochopení naší lidské schopnosti využívat naši vnitřní moudrost. Místo boje se stresem soustředit své síly na posilování vnitřní stability. Termín: 23.6.2021

Registrace na tuto událost je ukončena.
Chápu

Čas a místo

23. 6. 2021 9:00 – 17:00

Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko

O události

Seminář "Od stresu k vnitřní stabilitě" si klade za cíl zlepšit výkon a zdraví jedince skrze pochopení naší lidské schopnosti využívat naši vnitřní moudrost. Místo boje se stresem soustředit své síly na posilování vnitřní stability.

Seminář vám usnadní cestu k objevování vyrovnanějšího vnitřního života, schopnosti poučit se z výzev a krizí a pochopení vlastního evolučního potenciálu pro seberealizaci.

Tento seminář byl vyvinut koučem Jiřím Kunčarem a neurofyzikem Alešem Stuchlíkem. 

V případě zájmu lze seminář realizovat pro uzavřené skupiny a případně i ve formátu půldenních, nebo dvouhodinových modulů.

O kurzu

Délka kurzu: 1 den

Maximální počet účastníků: 18

Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha 4 - klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD

Lektoři kurzu: Ing. Jiří Kunčar, PCC, RNDr. Aleš Stuchlík, DrSc.

Cena kurzu: 3490,- + DPH snížená cena pro absolventy kurzů Koučink Centra - 2490,- + DPH.

 

Základem semináře jsou tři vzdělávací cíle:

• Prvním cílem je do hloubky pochopit podstatu stresového systému a jeho působení na naše tělo, mysl a sociální kontext.

• Druhým cílem je porozumět biologickému, psychologickému a sociálnímu kontextu toho, co nazýváme systémem moudrosti.

• Třetím cílem je pochopit, jak probíhá přechod z jednoho systému do druhého za použití vzdělávacího modelu vnitřní hry a pomocí koučinkových nástrojů a praktických cvičení.

Termín: 23.6.2021

Sdílet událost

bottom of page