top of page

st 29. 11.

|

Koučink Centrum

Od stresu ke stabilitě

Seminář "Od stresu k vnitřní stabilitě" si klade za cíl zlepšit výkon a zdraví jedince skrze pochopení naší lidské schopnosti využívat naši vnitřní moudrost. Místo boje se stresem soustředit své síly na posilování vnitřní stability. Rozsah: 2 dny.Cena: 17 600 + DPH. Více info v sekci NAŠE KURZY.

Registrace na tuto událost je ukončena.
Chápu

Čas a místo

29. 11. 2017 9:00 – 17:00

Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko

O události

Seminář "Od stresu k vnitřní stabilitě" si klade za cíl zlepšit výkon a zdraví jedince skrze pochopení naší lidské schopnosti využívat naši vnitřní moudrost. Místo boje se stresem soustředit své síly na posilování vnitřní stability.

Seminář vám usnadní cestu k objevování vyrovnanějšího vnitřního života, schopnosti poučit se z výzev a krizí a pochopení vlastního evolučního potenciálu pro seberealizaci.

Tento seminář byl vyvinut Timothy Gallweyem a Johnem Hortonem a díky tomu, že Koučink Centrum zastupuje The Inner Game International School CR&SK, má příležitost nabízet exkluzivně tento seminář v české verzi.

V případě zájmu lze seminář realizovat pro uzavřené skupiny a případně i ve formátu půldenních, nebo dvouhodinových modulů.

O kurzu

Délka kurzu: 1 den

Maximální počet účastníků: 25

Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, U Čokoládoven 818/9, Praha 4 – klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD

Lektoři kurzu: Jiří Kunčar, Michal Ondráček

Cena kurzu: 8.800 Kč + DPH, 7.650 Kč + DPH snížená cena pro absolventy kurzů Koučink Centra

Základem semináře jsou tři vzdělávací cíle:

• Prvním cílem je do hloubky pochopit podstatu stresového systému a jeho působení na naše tělo, mysl a sociální kontext.

• Druhým cílem je porozumět biologickému, psychologickému a sociálnímu kontextu toho, co nazýváme systémem moudrosti.

• Třetím cílem je pochopit, jak probíhá přechod z jednoho systému do druhého za použití vzdělávacího modelu vnitřní hry a pomocí koučinkových nástrojů a praktických cvičení.

Lidské bytosti pohání potřeby. Strach, frustrace a bolest, které se objeví v případě, kdy jsou tyto potřeby potlačovány či ohrožovány vnějšími situacemi, spouští stresový systém. Život v chronickém stresu otevírá dveře většině moderních chorob a vede ke špatnému výkonu. Struktura našeho mozku a náš stresový systém je stejný jako u ostatních savců a do určité míry se dokonce podobá i plazům. Tento systém lze připodobnit nižším rychlostním stupňům automobilu, což je velmi užitečné v nebezpečných situacích, často jej však v přemíře stimulují stresory každodenního života. Tyto nižší rychlostní stupně, známé též jako reflexy boje, útěku či zastavení, nejsou ale příliš užitečné pokud jde o naplňování našich rozvinutých sociálních a osobních cílů. Americký psycholog Abraham Maslow popsal hierarchii potřeb od přežití přes potřeby bezpečí, sociální potřeby a vlastní já po potřebu seberealizace.

Více informací

Sdílet událost

bottom of page