top of page

čt 19. 10.

|

ZOOM

Soužití AI a robotů s lidmi s MUDr. Františkem KOUKOLÍKEM

📢 UMĚLÁ INTELIGENCE v KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ - Přednáškový cyklus s MUDr. Františkem Koukolíkem, DrSc. Připojte se k nám na jedinečný cyklus přednášek o umělé inteligenci (AI) s neuropatologem a odborníkem na neurovědy MUDr. Františkem Koukolíkem, DrSc.

Soužití AI a robotů s lidmi s MUDr. Františkem KOUKOLÍKEM
Soužití AI a robotů s lidmi s MUDr. Františkem KOUKOLÍKEM

Čas a místo

19. 10. 16:00 – 18:00

ZOOM

O události

📢 UMĚLÁ INTELIGENCE v KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ - Přednáškový cyklus s MUDr. Františkem Koukolíkem, DrSc.

Připojte se k nám na jedinečný cyklus přednášek o umělé inteligenci (AI) s neuropatologem a odborníkem na neurovědy                   MUDr. Františkem Koukolíkem, DrSc. Přednášky se zaměří na fascinující svět AI a její vliv na podnikání, inovace a běžný život.

🤖 Co můžete očekávat:

  • I. přednáška - Co je AI a jak funguje: Základy AI, strojové učení a vytěžování dat. Zpracování přirozeného jazyka a počítačové vidění. Spolupráce lidí a AI - proběhlo - mám zájem o záznam. 
  • II. přednáška - Mohou mít stroje vědomí?: Diskuze o vědomí u lidí a strojů. Klíčové dovednosti pro efektivní využívání AI jako jednotlivci  - proběhlo - mám zájem o záznam. 
  • III. přednáška- Soužití AI a robotů s lidmi: Role AI v medicíně, školství a vědě. Příprava dětí a pedagogů na spolupráci s AI ve výchově a vzdělávání.
  • IV. přednáška - AI, robotika a blízká budoucnost: Etické, bezpečnostní a soukromí otázky AI. Singularita v AI a superinteligence. Nové technologie včetně kvantového počítání a 6G.

💡 Naučte se využívat AI a změňte svůj přístup k učení a řešení problémů.

Měsíční běh: I. přednáška 11.9.2023 - proběhlo, II. přednáška 21.9.2023 - proběhlo, III. přednáška 19.10.2023, IV. přednáška 9.11.2023

Je možné se registrovat na jednotlivé přednášky.

Čas: Vždy 16.00 - 18.00 hod.  Místo: ONLINE

Cena: jednotlivá přednáška 490,- + DPH / 290,- + DPH pro studenty a seniory.

Nebuďte pozadu v nové éře umělé inteligence! Přijďte a objevte, jak AI může změnit váš každodenní život.

📞 Pro dotazy kontaktujte: info@koucinkcentrum.cz nebo kancelář 775 102 124.

Sdílet událost

bottom of page