top of page

čt 12. 10.

|

Brno-jih

Týmový Koučink 1 BRNO s Karlem Vaňkem, PCC

Týmový koučink je v současné době stále žádanější formou práce s týmy. Jako takový si však vyžaduje celou řadu dovedností, které by týmový kouč měl zvládnout.Rozsah: 2 dny. Cena: 16 700 + DPH. Více info v sekci NAŠE KURZY. Termín: 12.10. - 13.10.2023

Týmový Koučink 1  BRNO s Karlem Vaňkem, PCC
Týmový Koučink 1  BRNO s Karlem Vaňkem, PCC

Čas a místo

12. 10. 10:00 – 13. 10. 17:00

Brno-jih, 119, Vídeňská 101, Dolní Heršpice, 619 00 Brno-Brno-jih, Česko

O události

Týmový koučink je v současné době stále žádanější formou práce s týmy. Jako takový si však vyžaduje celou řadu dovedností, které by týmový kouč měl zvládnout.

Tento workshop vám pomůže si tyto dovednosti uvědomit a vyzkoušet na praktických příkladech. Díky tomu pak mohou být vaše setkání s týmy nejenom daleko efektivnější, ale také příjemnější a naplněné tvořivou, synergickou energií.

Workshop je velmi praktický a získáne znalosti a dovednosti uplatníte ihned ve vaší praxi.

O kurzu

Délka kurzu: 2 dny

Maximální počet účastníků: 17

Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha 4 – klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD.

Lektoři kurzu: Karel Vaněk

Cena kurzu: 16 700,- Kč + DPH, 14 300,- Kč + DPH pro účastníky kurzu profesionální akreditovaný kouč, Cena kurzu obsahuje: lektora, veškeré výukové materiály, ostatní výukové materiály a pomůcky, po celý den je k dispozici neomezené množství teplých i studených nápojů, zajištěn je teplý oběd. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Aktuální termíny naleznete v kalendáři

 

Cíle kurzu a výukové materiály

Cíle kurzu: Týmový koučink je v současné době stále žádanější formou práce s týmy. Jako takový si však vyžaduje celou řadu dovedností, které by týmový kouč měl zvládnout. Tento workshop vám pomůže si tyto dovednosti uvědomit a vyzkoušet na praktických příkladech. Díky tomu pak mohou být vaše setkání s týmy nejenom daleko efektivnější, ale také příjemnější a naplněné tvořivou, synergickou energií.

Pro koho je workshop určen

pro manažery a kouče, kteří prošli programem TASC

pro manažery a kouče, kteří prošli programem Týmový koučink

pro manažery a kouče, kteří prošli programem Akreditovaný profesionální kouč

pro manažery a kouče, kteří jsou dobře obeznámeni s filosofií, zásadami a technikami koučování a mají v koučování delší praxi

Termín:12. - 13.10.2023

Sdílet událost

bottom of page