top of page

čt 07. 5.

|

Koučink Centrum, s.r.o.

Úvod do MANAŽERSKÉHO KOUČOVÁNÍ - ONLINE

Workshop určený pro rychlé pochopení koučovacího přístupu a jeho uplatnění v manažerské práci. Lektor: Lenka Zelingrová, PCC

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

07. 5. 2020 10:00 – 11:30

Koučink Centrum, s.r.o., 28, Pod Lysinami 518, 147 00 Praha 4-Hodkovičky, Česko

O události

Společně zaměříme pozornost na: Historii, přístup a podstatu koučování. Proč v dnešní době musíme měnit přístup k práci a lidem.

Metodický postup koučovacího rozhovoru.

DEMO ukázka koučovacího rozhovoru.

Základní nástroje pro každodenní práci s lidmi.

Na čem stojí a následně padá dlouhodobý pracovní výkon

Setkáváme se nejčastěji s tím, že manažeři neznají pravou hodnotu koučovacího přístupu a jeho využití v manažerské práci. Workshop jim pomáhá uvědomit si rezervy při řízení lidí a přístupu sama k sobě. Nejčastější chyby nastávají v nesprávném zadání cíle a špatném nebo žádném poskytnutí včasné zpětné vazby. Tyto kompetence jsou v dnešní době v manažerské práci nejpodstatnější. Workshop na ně zaměřuje pozornost. Učí nehodnotící přístup k lidem a zároveń velmi přesné hodnocení výsledků. Což jsou dvě odlišné věci. Vyvážit je, je umění manažerské práce.  Celý workshop je vedený na základě diskuzí s účastníky, sdílení obtížných situací při vedení lidí a hledání nejrychlejší možné změny těchto nefunkčních stereotypů. Metodické postupy a cvičení, která si účastníci vyzkoušejí při workshopu mohou hned uplatit ve své práci. 

Sdílet událost

bottom of page