top of page

PhDr. Jana Lazarová

Spol.: Koučink Centrum, s .r. o.

Skype: jana.lazarova1

+420 777 062 092

+420 775 102 124

Jana Lazarova.jpg

Moje motto

Dojdeme jen tam, kam chceme. Nic nám nebrání, jen my sami.

Co mě přivedlo ke koučování

Praxe v oblasti rozvoje potenciálu zaměstnanců, kde se koučování ukázalo jako nejefektivnější forma rozvoje manažerů a vedoucích pracovníků.

 

Vzdělání a kvalifikace

FFUK Praha - jednooborová psychologie

Metody aplikované sociální psychologie

Výcviky a kursy v Gestalt terapii, v dynamické psychoterapii (SUR), v body terapiích (PESO, Biosyntésa, Primitivní exprese)

Výcviky v Asertivitě, atd.

Absolvované kurzy a tréninky v oblasti koučování

The Art and Science of Coaching – ICF certifikovaný výcvik koučování –Koučink Centrum Praha (2008 - 2009)

Zkušenosti z projektů - příklady

Vytvoření koncepce interního koučinku a jeho zavádění v rámci České spořitelny a.s. (mimo pobočkovou síť),

Vytvoření a zavádění koncepce měření efektivity vzdělávání za využití metody six sigma

Praxe

Celou svou pracovní kariéru jsem se věnovala a věnuji identifikaci a rozvoji lidského potenciálu. V rámci svého zaměření jsem pracovala a pracuji jako: Externí kouč – 7 letInterní kouč – 2 rokyKonzultant, HR specialista, v oblasti rozvoje manažerů, obchodníků a dalších pozic pro různé firmy od bankovního sektoru, prodejní firmy po výrobní podniky, mediace a řešení interpersonálních problémů, atd. - od roku 1992 (20 let)Vedení a organizace týmů vytvářejících a realizujících rozvojové programy, Development Centra, Assessment centra, manažerské audity, rozvojové konzultace, outdoorově laděné rozvojové programy, interpretace 360° - 4 rokyPřednášková činnost v rámci kombinovaného tříletého bakalářského studia při Pedagogické fakultě UK (Centrum školského managementu) - příprava školitelů školského managementu Klinický psycholog – 6 letKlinický psycholog – 4 roky

 

V čem může být spolupráce se mnou jako s koučem přínosem

Po všech naučených vědomostech a získaných zkušenostech zastávám postoj, že nezáleží na uplatňovaných metodách, ale na individuálním přístupu k individuálním problémům člověka, firmy. Všichni jsme velmi bohaté a komplikované individuality a nelze nás třídit do „šuplíků“. Mám pochopení pro individualitu druhých, ale současně se držím rčení, že lze dovést koně k vodě, ale nelze jej donutit pít, tudíž pomoci lze jen tomu, kdo sám chce.

 

Specializace

Všichni ti, kdo chtějí na sobě pracovat, plně využívat svůj potenciál a dosáhnout svých cílů.

Střední a vyšší management, obchodníci - kteří stojí před úkoly a výzvami a hledají způsoby, jak nejlépe obstát, čelí vyhoření a mají potřebu nového posouzení svých životních hodnot. Lidé v náročných životních a profesních situacích, kteří potřebují zprostředkování nového vhledu pří zacyklení a dodání odvahy k nalézání vlastních řešení

 

Členství v organizacích:

  • Českomoravská psychologická společnost

bottom of page