top of page

Principy a nástroje koučinku ve výchově a vzdělávání

Speciální výukový kurz pro učitele zaměřený na využití koučinku při práci s dětmi.

Tento kurz je vytvořen jako praktické, doplňující vzdělání učitelů, výchovných poradců, školních psychologů a rodičů v oblasti koučinku, se zaměřením na zavádění metody SOLE do českých škol.

Program je akreditován MŠMT v systému DVPP.

O kurzu

 • Délka kurzu: 4 dny (členěno po modulech 2x2dny)

 • Maximální počet účastníků: 18

 • Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, Pod Lysinami 518/28, 147 00 Praha 4-Hodkovičky - klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD.

KURZ BUDE VYPSÁN DLE AKTUÁLNÍHO ZÁJMU

 • Lektoři kurzu: Ing. Jiří Kunčar, Ing. Michal Ondráček

 • Cena kurzu: 5.860,- Kč plus DPH

Cena kurzu obsahuje: lektora, veškeré výukové materiály, po celý den je k dispozici neomezené množství teplých i studených nápojů. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Účastníkům bude vytvořena klientská sekce na webu Koučink Centra se všemi informacemi z jednotlivých modulů + další dostupné materiály.

Cíle kurzu

Seznámit účastníky zajímavým a efektivním způsobem s koučinkem, jeho modely, postupy a klíčovými způsobilostmi koučů. Vysvětlit základní principy koučinku a ukázat jejich využití v různých situacích. Předat účastníkům kvalitní know-how na jehož základě si mohou vytvořit pevnou strukturu pro sebekoučink a seberozvoj, naučit se využívat koučovací principy v práci s dětmi i dospělými.

Seznámit účastníky s metodikou S.O.L.E. (Self Organized Learning Environment) dle Sugaty Mitry - konkrétní příklad využití principů koučinku ve výuce. Pro účastníky je připravena i možnost návštěvy škol, které tuto metodiku využívají.

Po absolvování tohoto kurzu budou jeho účastníci:

o znát základy koučinku a jeho hlavní přínosy

o umět používat základní nástroje a techniky koučování a vést jednoduchý koučovací rozhovor

o schopni porozumět kořenům koučinku, jeho podstatě a možnostem využití v práci s dětmi

o rozmět podstatě metody SOLE a budou připraveni k jejímu zavedení do výuky

 • Čas a datum bude upřesněno podle zájmu.
  Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko
  Tento kurz je vytvořen jako praktické, doplňující vzdělání učitelů, výchovných poradců, školních psychologů a rodičů v oblasti koučinku, se zaměřením na zavádění metody SOLE do českých škol. Rozsah: 4 dny. Cena: 5 860 + DPH. Více info v sekci NAŠE KURZY.
  Sdílet
bottom of page