top of page

Základy Inner game 

Inner Game:

 

Inner game / Vnitřní hra se odehrává v lidské mysli a bojuje se soupeři, které je někdy velmi těžké porazit, jako jsou např. nervozita, nedůvěra a strach z neúspěchu. Dokonce i velmi úspěšní lidé bojují proti svým vnitřním nepřátelům, aby dosáhli úspěchu a vysokého výkonu.

Jak můžeme udržet koncentraci v situacích extrémní zátěže? Jak můžeme bojovat proti svému vnitřnímu hlasu, který například říká, že "ještě nejste dostatečně připraveni, a proto dnes nemůžete podat skvělý výkon“. Koncepce Vnitřní hry nabízí konkrétní způsoby, jak se soustředit bez ohledu na místo výkonu a omezit tak nejistotu, která by mohla ohrozit váš výkon. Jedním z nejdůležitějších bodů v metodice Vnitřní hry je to, co Tim Gallwey nazývá "uvolněnou koncentrací". Je to základní dovednost nutná k zlepšení každého aspektu vašeho výkonu.

Přijďte k nám se naučit tyto, ale i další dovednosti, v současné době užívané významnými sportovci i manažery velkých světových společností.

 

O programu:

 

Záměrem tohoto jednodenního programu je poskytnout všem zájemcům o tuto oblast cenově velmi příznivou příležitost k seznámení se základními principy, technikami a vybranými nástroji Vnitřní hry. 

 

PROGRAM V PRAZE

V tomto jednodenním programu Vám nabídneme komplexní seznámení se základy Vnitřní hry a její nejčastější aplikace:

  • umožníme seznámení se základními principy a technikami Vnitřní hry,

  • ukážeme jak tyto principy využívat v rozvoji dovedností v jakékoli oblasti,

  • dáme k dispozici několik užitečných nástrojů pro posílení odolnosti vůči stresu a řešení problémů ve vztazích či týmové spolupráci. 

 

PROGRAM V BRNĚ A BRATISLAVĚ

V tomto jednodenním programu Vám nabídneme seznámení se základy Vnitřní hry a prostor pro vyzkoušení jejího využití na Vaše konkrétní situace (dle tématu):

  • umožníme seznámení se základními principy a technikami Vnitřní hry,

  • v závislosti na tématu dne ukážeme jak tyto principy využívat v konkrétní oblasti (SPORT, STRESS, TÝMY),

  • nabídneme přiležitost vyzkoušet si nástroje Vnitřní hry na Vaší konkrétní situaci (sport, stresová situace, simulace týmové spolupráce).

 

bottom of page