top of page

Design thinking - od nápadu k úspěchu

Určený interním a externím koučům, tým lídrům, koučům, kteří se chtějí naučit nový nástroj a nabídnout ho svým klientům vedle koučovacích služeb. Proč propojujeme koučink a design thinking? Desing thinking má s koučování mnoho společného. Není jen o procesu, ale také o přístupu a správném kladením otázek. Těmito dovednostmi již kouči disponují a mohou být v rámci tohoto nástroje svým interním i externím klientům velmi užiteční.V čem se naopak liší? V přesahu z koučování do konzultační služby, řízením procesu a vstupování do jednotlivých fází v roli poradce/konzultanta. Pro mnoho koučů by tento nástroj mohl být výbornou možností jak si odlišit koučovací služby a poradenské, o které mohou obohatit své portfolio. 

 

Lektor: Marek Hornych, šéf obchodní sítě Wustenrot, profesionální kouč (APEK) a nadšenec do inovačních procesů, které pomáhají dělat práci chytřeji.  

Design thinking - od nápadu k úspěchu

Rozsah: 1 denní kurz

Cena: 4.900,-/ + DPH

Design thinking a koučink - od nápadu k úspěchu

Pomozte lidem inovovat způsob, jakým přemýšlí a pracují.

Přínos

Dozvíte se..

  •  Jak naplno využít kreativní potenciál jednotlivce nebo týmu?  

  •  Jak můžete ostatním pomoci posouvat se rychle od myšlenek a nápadů ke konkrétním řešením. Ať už jde o nový produkt, službu nebo vlastní business.

  •  Jak využít koučink a designové myšlení k tomu, abychom pracovali chytřeji.

 

Pro všechny manažery, kteří chtějí:

  •  podporovat svůj tým v kreativitě, aby přicházeli s novými nápady.

  •  umět vést své projekty a workshopy efektivněji a chytřeji (ať už se jedná o nový produkt či službu, nápad na vylepšení něčeho stávajícího nebo jen řešíte nějaký problém)

 

Pro kouče, kteří chtějí:

  •  pomoci svým klientům s jejich výzvami a dovést je od myšlenky ke konkrétnímu řešení, které má šanci na úspěch. Ať už se chystají začít svůj vlastní business, chtějí dále rozvíjet svoji firmu nebo mají jen důležitý pracovní úkol a hledají nejlepší řešení.

Na workshopu se dozvíte:

  •  Jak mohu jako kouč podporovat jednotlivce a týmy v kreativitě

  •  Co je to Design Thinking a jak můžeme ostatním pomoci vymýšlet smysluplné služby a produkty pro lidi

  •  Jak pomoci lidem pracovat chytřeji

Pro další informace kontaktujte kancelář na emailu: info@koucinkcentrum.cz nebo tel: 775 102 124

bottom of page