top of page

po 15. 4.

|

Koučink Centrum

NEUROKOUČINK a stres s prof. RNDr. Alešem Benjamínem Stuchlíkem, PhD.

Seminář "NEUROKOUČINK a stres" aneb jak zvýšit výkon, odstranit bloky a nastavit v životě rovnováhu, vysvětlí co se s lidmi děje, když jsou pod tlakem a naučí účastníky jak a čím, můžeme zvyšovat odolnost, psychickou pohodu a kvalitu života. Termín: 15.4.2024

Registrace na tuto událost je ukončena.
Chápu
NEUROKOUČINK a stres s prof. RNDr. Alešem Benjamínem Stuchlíkem, PhD.
NEUROKOUČINK a stres s prof. RNDr. Alešem Benjamínem Stuchlíkem, PhD.

Čas a místo

15. 4. 2024 9:00 – 17:00

Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko

O události

Seminář "NEUROKOUČINK a stres" vysvětlí, co se s lidmi děje, když jsou pod tlakem a naučí účastníky jak a čím mohou  zvýšit psychickou pohodu a zlepšit kvalitu života. 

Díky unikátnímu propojení neurovědy a profesionálního koučování budou mít účastníci jasnou představu o fungování lidského mozku a vlivu stresového systému na vnitřní pohodu.  Naučí se nástroje, které v případě stresu mohou použít pro zklidnění těla i mysli a tak lepšímu zvládnutí obtížných situací. 

Seminář vás naučí oprostit se od emocí a řešit konflikty a stresové situace racionálním přístupem, který nepodporuje další vnitřní ani vnější konflikty, ale naopak je schopen situaci vyřešit tak, aby se v budoucnu buď neopakovala nebo v účastnících již nevyvolala napětí. 

Naučíte se nástroje na rychlé každodenní použití, ale i nástroje pro dlouhodobu práci sami se sebou. 

Očima účastníka: 

Díky pochopení toho co se v nás děje, když jsme pod tlakem a co mohu a nemohu ovlivnit, jsem byla schopna postavit se ke stresorům čelem. Uvědomit si, co ve mě způsobuje napětí. Být schopna ho vědomě v krátké chvíli uvolnit a hledat nejrychlejší způsob, jak situaci vyřešit, vyhnout se ji nebo ji neopakovat v budoucnu. Díky semináři a uvědomění toho jak  mohu s emocemi a stresem pracovat jsem vyrovnanější a žiji život v klidu a bez větších konfliktů. 

                                                                                                                                                                                 Jana Novotná, máma a manažerka

V případě zájmu lze seminář realizovat pro uzavřené skupiny a případně i ve formátu půldenních, nebo dvouhodinových modulů.

O kurzu:

Délka kurzu: 1 den

Maximální počet účastníků: 18

Lokalita: Tréninková místnost Koučink Centra, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha 4 - klidné, příjemné místo s výbornou dostupností MHD

Lektor kurzu: prof. RNDr. Aleš Stuchlík, DrSc.

Cena kurzu: 3490,- + DPH snížená cena pro absolventy kurzů Koučink Centra - 2490,- + DPH.

Kurz se ukusteční při více jak 6ti účastnících. 

 

Základem semináře jsou tři vzdělávací cíle:

• Prvním cílem je do hloubky pochopit neurovědu a podstatu stresového systému,  jeho působení na naše tělo, mysl a sociální kontext.

• Druhým cílem je porozumět biologickému, psychologickému a sociálnímu kontextu toho, co nazýváme systémem moudrosti.

• Třetím cílem je pochopit, jak probíhá přechod z jednoho systému do druhého za použití vzdělávacího modelu vnitřní hry a pomocí koučinkových nástrojů a praktických cvičení.

Termín: 15.4.2024

Sdílet událost

bottom of page