top of page

čt 26. 1.

|

Zoom - Přístup obdržíte po registraci.

ODOLNOST - MUDr. F. KOUKOLÍK - ZDARMA - KAPACITA NAPLNĚNA

BOHUŽEL KAPACITA PŘEDNÁŠKY JE NAPLNĚNA. Pokud máte zájem o ZÁZNAM REGISTRUJTE SE. ZAŠLEME PŘÍSTUP. Rovnováhu v životě, zdraví a pohodu můžeme částečně ovlivnit tím, jak se stavíme k situacím, které nás v životě potkávají a posilujeme svou mentální a fyzickou odolnost.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ODOLNOST - MUDr. F. KOUKOLÍK - ZDARMA - KAPACITA NAPLNĚNA
ODOLNOST - MUDr. F. KOUKOLÍK - ZDARMA - KAPACITA NAPLNĚNA

Čas a místo

26. 1. 2023 16:00 – 18:00 SEČ

Zoom - Přístup obdržíte po registraci.

O události

ODOLNOST s MUDr. Františkem Koukolíkem, DrSc. - KAPACITA NAPLNĚNA - POKUD MÁTE ZÁJEM O ZÁZNAM PŘEDNÁŠKY, REGISTRUJTE SE. 

Přednáška je postavena na obsahu nové knihy Františka Koukolíka Odolnost, která je určena širšímu okruhu čtenářů a pojednává o chronickém psychosociálním stresu, s nímž se v životě setká každý. Jeho příčiny mohou být objektivní: bída, válka nebo přírodní katastrofa. Ze subjektivních příčin stresu u dětí lze uvést rozpad rodiny, zneužívání nebo šikanu. V dospělosti může kdykoli a kohokoli z nás potkat vážné onemocnění, ztráta zaměstnání či bydlení, rozvod nebo smrt člověka, kterého jsme milovali. Ve stáří roste pravděpodobnost onemocnění a navíc je nutné se vyrovnat s nevyhnutelným závěrem života. Část populace chronickému stresu podléhá, jak dokládá spotřeba cigaret, alkoholu, drog, psychofarmak, obezita, prevalence deprese a sebevražd. Vyrovnat se s chronickým psychosociálním stresem, jehož míra v současnosti rychle roste, je nutné a nesnadné. Klíčová je odolnost. Svoji genetickou výbavu ovlivnit nemůžeme, vše ostatní lze pochopit a snažit se při velkém a velmi dlouhodobém úsilí alespoň korigovat tak, abychom o stres denně nezakopávali. Tato knížka pojednává o odolnosti a o tom, jak se dá zvyšovat. Budeme ji potřebovat.

Vstupenky

  • ODOLNOST - ZÁZNAM PŘEDNÁŠKY

    0,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page