top of page

Showroom KC - DEMOJÍZDA

Protože profese kouče je velmi “osamocená” otevíráme pro všechny, kteří chtějí sdílet, inspirovat se, učit se, nově Coaching Showroom s tím nejlepším, co máme. Vlastní zkušeností a zkušeností všech účastníků kurzů a zájemců o koučování. Jednou měsíčně budou probíhat koučovací DEMO jízdy, kde si naživo uděláme koučovací rozhovor na 30 - 45 minut, budeme sdílet poznatky, postřehy, potřeby každého z nás, klíčové kompetence a otázky, se kterými se v životě setkáváme. 

Rádi bychom tyto DEMO jízdy vedli společně s Vámi. Koučovat můžete Vy, nebo se toho zhostíme my v Koučink Centru. Cílem je, abychom si užili koučovací práci, energii a společně strávený čas.

Rádi bychom dali prostor i Vám, abyste ostatní účastníky seznámili s různými nástroji, technikami, procesy, které v koučování využíváte. Tak se budeme moci naučit něco nového a zároveň Vám dát prostor k propagaci Vašich koučovacích služeb. Tyto demo jízdy budeme prezentovat i směrem do firem pro zájemce o koučovací služby. Společně tak budeme kultivovat koučovací trh a sbírat zkušenosti. DEMO jízdy jsou v režii Koučink Centra a pro Vás jsou zdarma.  

Přidejte se k nám! 

Termíny: 

24.9.2019, 21.10.02019, 18.11.2019

  • 21. 10. 2019 14:00 – 16:00
    Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko
    Protože profese kouče je velmi “osamocená” otevíráme pro všechny, kteří chtějí sdílet, inspirovat se, učit se, nově Coaching Showroom s tím nejlepším, co máme. Vlastní zkušeností a zkušeností všech účastníků kurzů a zájemců o koučování.
    Sdílet
bottom of page