top of page

Čas a datum bude upřesněno podle zájmu.

|

Koučink Centrum

Vysoce výkonné týmy

Vysoce Výkonné Týmy jsou velmi žádané. Jak je budovat a jak maximalizovat svůj osobní přínos v případě členství ? Toto a ještě mnohem více se naučíte na jedinečném workshopu Inner Game of High Performance Teams. Rozsah: 3 dny. Cena: 27 300 + DPH. Více info v sekci NAŠE KURZY.

Čas a místo

Čas a datum bude upřesněno podle zájmu.

Koučink Centrum, Pod Lysinami 518/28, Hodkovičky, 147 00 Praha-Praha 4, Česko

O události

Vysoce Výkonné Týmy jsou velmi žádané. Jak je budovat a jak maximalizovat svůj osobní přínos v případě členství ?

Toto a ještě mnohem více se naučíte na jedinečném workshopu Inner Game of High Performance Teams, který vytvořili již v roce 2000 Timothy Gallwey a Valerio Pascotto ve společném projektu IGEOS s původním názvem Working Together Workshop. Připojte se k více než 3.000 manažerů z celého světa, kteří z tohoto workshopu již profitují !

Mezi klienty společností jejichž manažeři se zúčastnili workshopu patří například: AT&T, Apple, IBM, Anheuser Busch, The Coca Cola Company, Paramount Pictures, nebo Goldman Sachs.

Díky dlouholeté spolupráci s Timothy Gallweyem, Valeriem Pascottem a díky vybudování pobočky The Inner Game International School CR&SK získalo Koučink Centrum exkluzivní příležitost pro pořádání tohoto workshopu v České republice a na Slovensku v českém jazyce.

V případě zájmu o anglickou verzi workshopu lze individuálně dohodnout realizaci pod vedením Valeria Pascotta.

O workshopu

Délka workshopu: 3 dny

Maximální počet účastníků: 25

Lokalita: Tréninkové prostory Středočeský kraj - místo bude upřesněno.

Lektoři: Michal Ondráček, Karel Vaněk

Cena: 27.300 + DPH, 25.700 + DPH - zvýhodněná cena pro absolventy kurzů Koučink Centra Cena kurzu obsahuje: lektory, veškeré výukové materiály, ostatní výukové materiály a pomůcky, občerstvení v průběhu kurzu, teplý oběd. Cena neobsahuje: ubytování a dopravu účastníků.

Termín níže u registrace

Dárek pro účastníky: účastníci získají 5% slevu na veškeré další otevřené kurzy pořádané Koučink Centrem. Účastníkům bude vytvořena klientská sekce na webu Koučink Centra se všemi informacemi z jednotlivých modulů + další dostupné materiály.

Bonus pro účastníky workshopu: Diagnostika efektivity vybraného týmu zdarma

Cíle workshopu

Po absolvování workshopu budete mít naprosto jasnou představu o tom jak vypadá práce Vysoce Výkonného Týmu a jak maximalizovat osobní přínos v případě členství v takovém týmu.

Základním klíčem k úspěchu Vysoce Výkonného Týmu není manažer, ale schopnost každého člena týmu dobře vést především sám sebe a být připraven k převzetí situačního vedení (vede ten kdo má jasno a ne ten kdo má formální pozici). Proto workshop poskytuje účastníkům možnosti, čas a bezpečné prostředí podívat se hlouběji na sebe sama při vedení týmu. Otevírá prostor vyzkoušet si nové typy chování vedoucí k lepším výsledkům. Struktura a metodologie workshopu Vám poskytne mnoho příležitostí plnit jednoduché úkoly ve skupině, kde nevládne žádná autorita z titulu pozice a k jejich řešení nejsou třeba expertní znalosti. Právě bez těchto „berliček“ lze objevit opravdovou podstatu leadershipu.

Více informací

Sdílet událost

bottom of page